MSA03990a.jpg

“Z lásky k jídlu” 

Je koncept udržitelnosti ve zdravém životním stylu. Cesta, jak najít spokojenost, harmonii, radost a energii v každodenním životě.

Naučí vás milovat jídlo ve vší jeho barevnosti a  rozmanitosti. Zjistíte, jak důležité a v podstatě jednoduché je věřit ve své tělo a svou intuici.

 

Odpoutáme se společně od hubnoucích, dietních a rádoby “zdravých” stereotypů a mýtů, které velí nejíst po 18 hodině, hladovět, praktikovat drastické detoxy a cukrárně se vyhýbat velkým obloukem.

 

Smyslem je naučit se o jídle uvažovat zdravě, kombinovat plnohodnotné vyvážené, výživné a hlavně chutné i barvité porce.

Cílem je nebát se jíst a nebát se nebýt stoprocentní.

Budete-li věřit v sebe, mít se rádi, zvládnete jíst vyváženě, plnohodnotně a “z lásky k jídlu” pak se nemusíte bát občasného vybočení z cesty v podobě večeře ve skvělé restauraci, párty u přátel, zmrzliny, dortíku či slavnostního obědu u rodičů. Neexistují zakázané potraviny, vše je o vašem nastavení, kombinování a množství.

 

Nebudeme budovat dietní režim, ale komplexní životní styl, ze kterého budete mít radost a bude vás bavit. 


 

Svěřte se do rukou kvalifikované výživové poradkyně Hanky

Jsem Hanka a jsem duší i srdcem platformy “Z lásky k jídlu” zaměřené na udržitelný zdravý životní styl v rovině tělesné i duševní. Jsem vaším partnerem, průvodcem, oporou a motivátorem v cestě za spokojeností a udržitelností ve zdravém životním stylu. 

 

Jak jsem našla “Lásku k jídlu”

Jak už to tak bývá, ryba smrdí od hlavy a vše začalo kdysi před lety u mě samotné. Byla jsem unavená, psychicky vyčerpaná a přetažená, když jsem se stala mámou handicapovaného Tobíka. Veškerou péči a lásku, veškeré cíle a plány jsem směřovala k dítěti a své potřeby upozadila. Což je přirozené. Ale došlo mi, že pokud toto nezměním, brzy mi síly dojdou. 

 

A tak jsem začala přemýšlet, zdravě se hýbat a zajímat se o gastronomii, která mě přitahovala, inspirovala a bavila už dávno.

Našla jsem cestu, která mi vyhovuje a dělá radost. Našla jsem udržitelnost bez drastických diet a nesmyslného omezování, cestu bez stresu a strachu z jídla. To neznamená, že moje cesta je i tou vaší. Ale zkusíme z ní vycházet a najdeme společně takovou, ve které se budete cítit komfortně a spokojeně vy. Jsem tady pro vás. 

 

Do své práce dávám kus sebe, nacítím se na potřeby klienta a jsem mu partnerem i empatickou podporou. Provedu vás cestou k sobě samým, podpořím vás v tom jak se mít rád. Věřím v sebe i v každého svého klienta a proto vás striktně nekontroluji, nesoudím a nenapomínám. Najdeme způsob jak efektivně pracovat s vašimi možnostmi,  časem a schopnostmi, které ovlivňují váš životní styl. Pracuji individuálně a snažím se propojovat váš svět, vaše pocity a životní styl, aby to dávalo smysl a našli jsme rovnováhu. Raduju se a dojímá mě každý dílčí úsměv, každý jednotlivý úspěch, změna a cíl, který společně dosáhneme. 

 

Vy jste součástí lásky k jídlu, jste jednotlivci, které jsem si přitáhla abychom se mohli vzájemně něco naučit a předat si zkušenosti, inspirovat se a posouvat se dál. Nic na světě se neděje bez příčiny.

A proto jsme teď tady, spolu na začátku velké cesty! 

MSA04089.jpg

Dosažené vzdělání

kvalifikace2.png
Poradce pro výživu.png

Média

Moje články a recepty jste mohli vidět i v médiích jako jsou:

Návrh bez názvu (2).png
Snímek obrazovky 2022-07-21 v 16.19.32.png
Snímek obrazovky 2022-07-21 v 16.19.49.png
Snímek obrazovky 2022-07-21 v 16.24.27.png
Snímek obrazovky 2022-07-21 v 16.28.21.png
Snímek obrazovky 2022-07-21 v 16.24.50.png